Vyhrajte vstupenky na Hypecon


Hypecon neboli Premier Sneaker and Streetwear Convention je jednou z nejzásadnějších událostí ve světě tenisek. Akce sice vznikla teprve v roce 2017, prakticky okamžitě se ale stala jednou z nejzásadnějších svého druhu. Nyní tento event míří po Istanbulu, Vídni a Kyjevu také do Prahy.

Co se bude dít

Všechno to proběhne už 30. června pod patronátem Footshopu. A co všechno že se tady bude dít? Těšit se můžete na možnost koupě, prodeje či výměny všelijakých limitovaných modelů, setkání s mladými návrháři a oblíbenými streetwear značkami nebo na panelovou diskusi. Probíhat zde bude také customizace vašich vlastních tenisek nebo raffly o exkluzivní kousky.

Hypecon
Foto: Hypecon

Pokud jde o zajímavá jména, chybět tady nebudou Icykof (UK), Selma Sebbagh (FR), Place Crew (AT) a mnoho dalších. Všechno bude probíhat v pražském Vnitroblocku, a to 30. června od 11 do 20 hodin.

Soutěž

Díky Banger.cz můžete vyhrát 2×2 vstupenky na Hypecon konající se 30. června v Praze. Soutěžní otázka zní: V jakém městě proběhne další Hypecon?

Odpovědi pište na Facebooku Banger.cz do zpráv. První dva, kdo napíšou správnou odpověď, vyhrají každý dva lístky. Hodně štěstí v soutěži!

Zde ještě přikládáme pravidla soutěže

Podmínky účasti ve hře a předání výher:

Zúčastnit se mohou všichni, kteří mají trvalé bydliště na území České republiky nebo Slovenské republiky a jsou starší 15 let.

Účastí ve hře účastníci souhlasí, že v případě výhry má organizátor a/nebo pořadatel hry právo využít jejich osobních údajů, obrazových a zvukových záznamů týkajících se účastníků nebo jejich projevů osobní povahy (fotografie, písmo, hlas apod.) pro reklamní a marketingové účely bez omezení. Jména výherců mohou být uveřejněna v médiích a na internetu.

Výherce není povinen výhru přijmout. Výhry nejsou vyměnitelné. Vymáhání výhry soudní cestou je ve smyslu ust. § 845 odst. 1 z.č. 40/1964 Sb. vyloučeno. Výhru, která není hotovostí, nelze směnit za hotovost. Jeden výherce může vyhrát a čerpat maximálně jednu výhru ve hře. Pokud si výherce výhru nepřevezme ve lhůtě stanovené organizátorem a/nebo pořadatelem, možnost čerpat výhru zaniká.

Oprávnění organizátora a pořadatele:

Organizátor a/nebo pořadatel má právo rozhodnout o všech otázkách týkajících se hry dle vlastního uvážení, jejich rozhodnutí je konečné a závazné. Organizátor a/nebo pořadatel si vyhrazují právo kdykoli omezit, odložit, přerušit, změnit nebo zrušit hru. Ostatní vztahy výslovně neupravené těmito pravidly se řídí platným právem České republiky.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě