Vyhrajte lístky na pražský koncert Jasona Derula

Nezapomenutelný dvojkoncert velkých hudebních hvězd a úchvatná show čeká v říjnu návštěvníky Tipsport Arény. Fenomenální umělec Jason Derulo, skladatel, tanečník, choreograf a nejúspěšnější popový zpěvák současnosti, vystoupí v rámci celosvětového turné poprvé v České republice 25. října 2018. A aby popoví fanoušci na tuto neopakovatelnou událost skutečně nikdy nezapomněli, po Evropě doprovodí Jasona se svým dechberoucím vystoupením neméně úspěšné severské duo Marcus & Martinus.

Borci

Jason Derulo za svou kariéru prodal již 80 milionů singlů, má více než 3 miliardy zhlédnutí videí na YouTube a 2 miliardy přehrání skladeb na Spotify. Jeho skladby v rádiích a televizích celého světa dosahují v poslechovosti více než 21 miliard posluchačů. 13 jeho skladeb se umístilo v Top 10 americké hitparády Billboard a 5 z nich dokonce dosáhlo na první příčku. Ve Spojeném království obsadily hned čtyři jeho singly první místo hitparády a dalších osm se umístilo v Top 10.

Marcus & Martinus není s dobýváním popové scény příliš pozadu. Stala se z nich největší norská hudební senzace posledních let. V pouhých 16 letech zná tato dvojčata celý svět a jejich popularita stále stoupá. Mají za sebou jedno vyprodané turné po Evropě a nyní se těší na další metu – turné se svým velkým idolem: „Jason byl pro nás vždy vzorem. Je velmi talentovaný a pracovitý. Jsme hrdí, že jsme byli pozváni na turné s tímto velkým umělcem a bavičem,“ říká ke společnému evropskému turné Martinus Gunnarsen.

V říjnu se zkrátka můžete těšit na velkolepou show plnou skvělé hudby, neotřelé choreografie a jedinečné projekce. Lepší interpreti, jejichž dvojkoncert by sliboval tolik fantastické, nikdy nevídané a absolutně pohlcující zábavy, se na jednom pódiu jen tak nevidí.

Soutěž o lístky na pražský koncert Jasona Derula

Díky Banger.cz můžete na tuhle super show vyhrát lístky. Soutěžní otázka zní: Koho byste na koncert nejradši vzali s sebou a proč?

Odpovědi nám pište na Facebooku Banger.cz do zpráv. Dva z vás, jejichž odpověď nás nejvíc pobaví, vyhrají každý dva lístky. Výherce oznámíme 18. září 2018 na Facebooku Banger.cz. Hodně štěstí v soutěži!

Zde ještě přikládáme pravidla soutěže

Podmínky účasti ve hře a předání výher:

Zúčastnit se mohou všichni, kteří mají trvalé bydliště na území České republiky nebo Slovenské republiky a jsou starší 15 let.

Účastí ve hře účastníci souhlasí, že v případě výhry má organizátor a/nebo pořadatel hry právo využít jejich osobních údajů, obrazových a zvukových záznamů týkajících se účastníků nebo jejich projevů osobní povahy (fotografie, písmo, hlas apod.) pro reklamní a marketingové účely bez omezení. Jména výherců mohou být uveřejněna v médiích a na internetu.

Výherce není povinen výhru přijmout. Výhry nejsou vyměnitelné. Vymáhání výhry soudní cestou je ve smyslu ust. § 845 odst. 1 z.č. 40/1964 Sb. vyloučeno. Výhru, která není hotovostí, nelze směnit za hotovost. Jeden výherce může vyhrát a čerpat maximálně jednu výhru ve hře. Pokud si výherce výhru nepřevezme ve lhůtě stanovené organizátorem a/nebo pořadatelem, možnost čerpat výhru zaniká.

Oprávnění organizátora a pořadatele:

Organizátor a/nebo pořadatel má právo rozhodnout o všech otázkách týkajících se hry dle vlastního uvážení, jejich rozhodnutí je konečné a závazné. Organizátor a/nebo pořadatel si vyhrazují právo kdykoli omezit, odložit, přerušit, změnit nebo zrušit hru. Ostatní vztahy výslovně neupravené těmito pravidly se řídí platným právem České republiky.
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě