Všechna skateová prkna a doplňky Supreme na jedné výstavě

Skateová a lifestyleová značka Supreme dnes patří k tomu nejzásadnějšímu, co se děje ve světě streetwearu. Newyorský brand je mezi námi každopádně už více než dvacet let a kromě všech, kdo ji rádi nosí a hojně přeprodávají, je na světě také slušná řádka nadšených sběratelů.

Plné sety

Právě dvě největší známé sbírky Supreme na světě nyní budou vystaveny na společné showcase. Místo konání padlo na losangeleskou Jason Vass Gallery. A kdo že to bude vystavovat?

Ryan Fuller zde vystaví snad všechny skateová prkna, se kterými v Supreme kdy přišli. Japonec Yukio Takahashi je zase hrdým vlastníkem téměř veškerého příslušenství této značky. V jeho sbírce chybí jen legendární stůl na pinball. Celá výstava tady bude probíhat po dva týdny.

Fullerova rozsáhlá sbírka obsahuje prkna z kolaborace Supreme a módního domu Louis Vuitton, stejně jako dnes již vzácné desky z konce 90. let. Takahashiho sbírka vám ale prostě musí vykouzlit potutelný úsměv na rtech. Za těch dvacet let v Supreme umístili své klasické box logo snad úplně na cokoliv. Od koberců přes židle až po sportovní vybavení. Obě sbírky byly dohromady oceněny na více než dva miliony dolarů, tedy skoro padesát milionů korun.
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě