Vitalii Sediuk se pokusil políbit pozadí Kim Kardashian


Velmi kuriózní událost se odehrála v Paříži před sídlem módní značky Balmain. Ukrajinský “prankster” Vitalii Sediuk se pokusil políbit pozadí světoznámé celebrity a manželky Kanye Westa – Kim Kardashian.

Na Instagram účtu @makeupbymario se objevilo celé video z tohoto incidentu. Bohužel na něm není zřetelně vidět, jestli se Vitalii skutečně dotkl ústy tohoto proslulého zadku, nebo ne. Avšak některé zdroje uvádí, že bodyguard jménem Pascal Duvier stihl zareagovat včas a vtipálka zneškodnil dříve, než k čemukoliv došlo. Co se s panem Sediukem stalo po jeho neúspěšném pokusu, když si ho Pascal vzal do parády, se nejspíš nedozvíme.

Nicméně Vitalii prohlásil, že šlo pouze o protest, načež uvedl: “I was protesting Kim for using fake butt implants. I encourage her and the rest of Kardashian clan to popularise natural beauty among teenage girls who follow and defend them blindly”. Podle nás má rozhodně odvahu, avšak je tento způsob protestu správný? Co si o tomto incidentu myslíte vy?


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí