Ví Robinova máma, co je to námrd? A čí je to dítě?


Robin Zoot album release

Podívejte se na náš rozhovor s Robinem Zootem o nové desce nesoucí název Tvoje máma ví, co je námrd, kterou má na svědomí společně s Djem Rustym z Milion+ labelu. Bavili jsme se na na pražské releasce v Merch Or Die (aka MORD), která se specializuje na merchandise nejen rapperů z české a slovenské scény.

Na releasce samozřejmě byli i ostatní členové Milion+ a mohli jste je tak potkat hezky pohromadě. Jsou taková hezká velká rodina. Nejdůležitější bylo samozřejmě zjistit, čí je to dítě a jestli i Robinova máma ví, co je ten pověstný námrd. Odpovědi se dozvíte ve videu a jestli víte i vy, co je námrd, napište nám to na náš Instagram a můžete mít tohle nový album doma za freečko. Do pondělního večera to ještě stíháte.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě