Versace prodává balony. Cena vás překvapí


míč

Koupit si šaty od Versaceho, na to asi většina z nás nemá. Kdo ale chce vlastnit něco této značky, může si pořídit aspoň nějaký doplněk.

Versace už navíc fušuje i do sportu. Nově vyrábí balony na různé sporty v hodnotě 225 až 250 dolarů, tedy okolo 5000 korun. A to nám přijde, že není moc! Na to, že je to Versace.

Do bláta si s ním asi zakopat nepůjdete, ale jako fashion doplněk pod ruku na procházku po sídlišti to jistě oceníte. Nebo ne?


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí