Už máte dost předvánočního stresu? Discovery Channel má řešení!


Prázdninová nálada je ve vzduchu… a brzy také umělé vánoční stromky a sváteční dekorace! Discovery se totiž chystá zahájit sváteční období v epickém stylu. Kdo vyhraje ve vánoční soutěži, ve které se výrobci raket snaží dostat své vánoční stromky do vzduchu co nejvýše to jde? Nenechte si ujít premiéru výbušné show Raketa na vánočním stromku (Rocket Around the Christmas Tree) v sobotu 19. prosince přesně o půlnoci na Discovery Channel. A obavy stranou – při natáčení nebyly poškozeny žádné živé stromy!

V této epické soutěži se utkají týmy složené z amatérů toužících po troše vzrušení i z inženýrů působících v leteckém a kosmickém průmyslu, které využijí své znalosti a pyrotechnické dovednosti k tomu, aby se s letošním rokem rozloučily v opravdu výbušném stylu. Který z týmů si odnese vítěznou trofej?

Výzva zahrnuje vše od umělých vánočních stromů vystřelených k nebeským výšinám, přes střelbu cukrovými hůlkami vesmírnou rychlostí a doručení dopisů Santovi, až po pokusy bezpečně přepravit na 50 křehkých ozdob, aniž by se rozbily.

Pořadem diváky provede Nick Uhas, americký televizní moderátor, YouTuber, účastník reality show BigBrother a nadšenec do vědy. Tuhle předvánoční „řachandu“ si prostě nesmíte nechat ujít!

Pořad vyrobila pro Discovery společnost Public House Pictures. Výkonnými producenty jsou Rob Hammersley a Christophe Irion, za Discovery se na vzniku série podíleli Wyatt Channel jakožto výkonný producent a Andrew Lessner jako producent.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí