Už brzy se dočkáme Tamagotchi s motivy Pokémon


Tamagotchi je nadčasovým fenoménem. Virtuální zvířátka, o která se musíte starat, krmit je a dávát na ně neustále pozor, dnes už sice nejsou zdaleka tolik populární jako v devadesátých letech, ale platforma má očividně stále co nabídnout. O tom svědčí i blížící se kolaborace s další legendou popkultury – s Pokémony.

O této verzi zatím není k dispozici mnoho informací, ale obrazový materiál, který se objevil na internetu, ukazuje hru Tamagotchi Nano s motivy Pokémona Eevee v hnědé nebo růžové variantě. Předpokládá se, že zařízení bude k dispozici jako podpůrný produkt u vydání hry Pokémon: Let’s Go.

Žádný oficiální zdroj se k věci zatím nevyjádřil, ale je jasné, že právě taková kolaborace bude splněním devadesátkových snů nás všech.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě