Unikátní kombinace sportovních modelů a slunečních brýlí. Taková bude Nike Prague FASHION SHOW

Ve čtvrtek 4. listopadu se všichni módní nadšenci mohou těšit na unikátní spojení ikonické sportovní značky Nike a jedinečných brýlí z prodejen FOKUS optik. Na módní přehlídce v pražské prodejně Nike Prague Na Příkopě diváci uvidí nápadité kombinace dvaceti sportovních modelů a trendy slunečních brýlí.

Modely odprezentuje například známá česká modelka a moderátorka Monika Leová, třetí nejkrásnější dívka planety Miss Earth Klára Vavrušková nebo bývalá vítězka soutěže krásy Česká Miss Lea Šteflíčková. Celým večerem bude provázet moderátor Jakub Kohák. Po módní přehlídce je naplánována odměna ve formě late night shoppingu se slevou 20 % na zboží Nike.

Jsme rádi, že jsme součástí tak zajímavého projektu, protože nápadité sportovní oblečení a originální sluneční brýle k sobě dokonale pasují. Doufáme, že se tato módní akce vydaří a stane se naší společnou tradicí,” říká Zbyněk Janyška, marketingový ředitel FOKUS optik.

Foto: FOKUS optik 

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí