Učiní Lvcas Dope, Robis a Dokkey spravedlnosti zadost?

Den Tří králů se ještě nějaký ten pátek v našich kalendářích neobjeví, ale asociace je to přece jen vskutku příhodná. Proč? S trojicí jmen Lvcas Dope KanabisRobisDokkey jste se na našem webu již setkali. A jelikož poslední jmenovaný je dvorním producentem obou rapperů, je velkolepá československá kolaborace skutečně nasnadě.

K vypsání je toho hodně. Máme tady ohlášen zbrusu nový label Justice 44 a na (ne až tolik) pomyslných vahách spravedlnosti se bude poměřovat ledacos. Pro dnešek minimálně kvalitní instrumentál s neméně kvalitním vokálním doprovodem. Úvodní singl celého projektu nese stejný název a k navození celkové atmosféry můžeme jen přepsat motto, jehož nesmrtelnou platnost nám již potvrdili i velikáni formátu Jamese Bonda Nebo JAY Zho: Diamonds Are Forever!

Zbývá ještě dodat, že o vizuál se postaral talentovaný Daniel Kristl, a i když celá věc vznikla údajně velice spontánním způsobem, jedná se o bombu, kterou budeš poslouchat minimálně celý týden. Přejeme příjemný poslech a podívanou.
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě