Soutěž: Chcete zadarmo na společnou tour Ty Nikdy labelu?


Jak už určitě dobře víte, Ty Nikdy label pořádá společnou tour, na které se představí všichni členové tohoto uskupení pěkně pohromadě. Tour bude mít v České republice celkem tři zastávky – v Praze, Brně a Pardubicích. A vy máte teď jedinečnou příležitost dostat se na kteroukoli z těchto shows zdarma a k tomu můžete vzít i kámoše.

Spolu s Ty Nikdy jsme pro vás totiž upekli soutěž, ve které máte možnost vyhrát 2×2 vstupy na pražskou či brněnskou zastávku. Jediné, co je třeba udělat pro jejich získání, je zodpovědět správně soutěžní otázku, která zní: Z jakého hitu, který vyšel pod Ty Nikdy pochází následující text?

buduju brand, piju brandy, háro jak Brandon
z monitorů hraje Action Bronson

Odpovědi posílejte na e-mail info@bngr.cz s předmětem Ty Nikdy tour – město, kam byste rádi. Například “Ty Nikdy tour – Brno”. Slosování výherců proběhne 14. prosince, kdy budou zároveň ti šťastní z vás obratem informováni o své výhře prostřednictvím emailu.

foto: tisková zpráva


IG @honzisko_n
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě