Tyler, The Creator navštíví během tour i Evropu!


TYLER V AMSTERDAMU A V LONDÝNĚ?

Všechny fans, kteří se zajímají o americké seskupení OFWGKTA by mohlo zajímat, že dnešním dnem startuje Tyler, the Creator svojí tour, během které se chystá navštívit i Evropu! Mimo spoustu amerických měst se Tyler ukáže 22. července v amsterdamském Paradisu a den na to, tedy 23. července v Londýně, v klubu Forum.

Shows vychází skvěle na konec července, čili by mohlo jít o výborné zpestření letních prázdnin. Pokud máte zájem o lístky, naleznete je na stránkách OddFuture. Cena vstupného na event v Londýně se pohybuje kolem £20, takže ani nic extra drahého.

Během tour by měly zaznít především tracky z posledního Tylerova alba Wolf, kde hostují známé osobnosti jako Frank Ocean nebo Mike G. Deska měla velmi pozitivní ohlas, během prvního týdne se prodalo přes 90k kopií a vystřelilo Tylera na třetí místo v americkém žebříčku Bilboard 200.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě