Tyler a ASAP Rocky: Klip k tracku See You Again je venku

Už je to více jak rok, co Tyler, the Creator vydal veleúspěšné album s názvem Flower Boy, neboli také Scum Fuck Flower Boy. Spousta tracků z této desky je stále velice aktuální a Tyler to jen potvrzuje tím, že k nim stále přibývají nové videoklipy. Ten nejnovější je k bangeru See You Again. Natáčení této vizuální pastvy pro oči probíhalo v režii samotného Tylera, jehož v credits najdeme pod alter-egem Wolf Haley.

Kromě Tylera se v klipu objevuje také ASAP Rocky. A jak už možná víte, tito dva spolu chystají něco jako modlu pro velkou spoustu fans po celém světě – společný projekt s názvem Wang$ap. Jaký přesně bude formát této spolupráce, zatím není jasné, ovšem než se to dozvíme, čas si můžete zkrátit třeba jejich nedávným společným releasem Potato Salad.

IG @honzisko_n
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě