„Tvrdě jsme dřeli, abychom tyhle chvíle vrátili zpátky,“ říká rapper Post Malone


Jde o jednu z největších osobnosti současné hudby. Americký rapper Post Malone se zapojil do celosvětové kampaně pro záchranu umělců, hudebníků a tvůrců nočního života. Iniciativa Save The Night, kterou autor nespočtu hitů nyní podporuje, v minulosti podala pomocnou ruku stovkám umělců po celém světě. Za projektem Save The Night stojí značka Jägermeister, která dlouhodobě podporuje umělce nejrůznějšími cestami.

Nové video, ve kterém Post Malone vystupuje a vyzívá všechny, aby nenechali opět skomírat noční život je nyní k vidění na YouTube. Součástí klipu, kterým Save The Night a Post Melone posílají do světa poselství o záchraně umělců a zábavy vůbec, je skladba „I¨m Gonna Be“, kterou na Malonově sociálních sítích vidělo více než 14 milionů fanoušků. Na webu www.save-the-night.com jsou nyní k vidění projekty, které během pandemie získali financí i jinou podporu. Celkem jich bylo více než 1500. Web je tak skvělým místem k objevování nových především mladých tvůrčích lidí, které je dobré znát.

Aby té podpory nebylo málo tak nyní uvádí Jägermeister na vybraných trzích včetně České republiky exkluzivní láhev s limitovanou edicí jako další způsob, jak mohou nadšenci a příznivci značky aktivně investovat do budoucnosti nočního života: Část výtěžku jde přímo do fondu Meister, ze kterého mohou následně podporovat kulturu SaveTheNight.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí