Turné Cocotte Minute oslavující 15 let debutu Czeko se přehouplo do své druhé poloviny


Cocotte Minute

Už jen pár zastávek zbývá z podzimní šňůry Cocotte Minute, při které oslavují a vzpomínají na 15 let starý debut Czeko. S tímto albem začali psát dějiny českého nu-metalu a právě toto album je vyneslo na špičku klubové scény, kde se drží dodnes.

“Před patnácti lety jsme nastartovali něco, o čem jsme věděli, že dává smysl, a doufali, že to poznají i ostatní. Po těch patnácti letech je to tady furt a je to silnější než kdy předtím. Pro nás s Czendálem je to ta největší odměna i zadostiučinění zároveň,” vysvětluje frontman Zeller.

Alkohol, badminton a CD Dua Jamaha

Při této příležitosti natočila kapela ke stejnojmenné pecce po letech oficiální klip a aktuálně obráží republiku s koncerty, na nichž si tuto desku společně s fanoušky připomíná. “Popravdě jsme sami překvapený, kolik začalo chodit lidi, a doufáme, že se to už nebude opakovat. Neradi bychom se proslavili, protože sláva, peníze a úspěch, jak známo, kazí charakter! A my jsme již tak jako tak na morálním scestí. Alkohol, badminton a CD Dua Jamaha v přehrávači naší dodávky jsou jasná znamení, že naše dekadence nezná mezí již teď. Co teprv, až o nás začne psát i časopis Zahrádkář a Žena a pivo?” komentuje Zeller hojnou návštěvnost první poloviny turné.

Během večera vždy zazní sedm songů ze zmiňovaného alba, v devadesátiminutovém setlistu nebudou chybět ani hity z posledních dvou kritikou opěvovaných počinů Rituál, kmen a srdce a kmen a Veď mě. Jako host vystoupí písničkář a mistr peprných rýmů Vojtaano, se kterým si Cocotte Minute střihnou vzájemnou hostovačku. Turné vyvrcholí 29. a 30. listopadu v Brně a 5. prosince v pražském Paláci Akropolis. Na prosincové vystoupení zbývá už jen pár lístků, proto s jejich koupí dlouho neotálejte!

Termíny Czeko 15 let tour

  • 28. 11. Bratislava
  • 29. + 30. 11. Brno
  • 5. 12. Praha
  • 13. 12. Liberec
  • 14. 12. Třebíč

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga Trip Surf Trip Sea You House Banger.cz Yezede Neverdie.cz LV Print