Jak vypadá nejnovější trailer k připravovanému hororu "It"?


Květen se stal doposud nejsilnějším filmovým měsícem tohoto roku. Proč? Do kin se dostávají vysoce očekávané snímky jako Guardians of the Galaxy Vol. 2, King Arthur: Legend of the Sword a Alien: Covenant. Avšak to není vše, protože o malý podíl se zasluhuje i nejnovější trailer k vysoce očekávanému hororuIT”.

Na předávaní MTV Awards byla vypuštěna slušná spousta nových upoutávek. Jak jsme zmínili, jednou z nich byl trailer k dramatickému hororu It, který je natočený podle stejnojmenné knižní předlohy Stephena Kinga. V záběrech máme možnost bližšího setkání s hlavními postavami, kterými jsou nic netušící dospívající děti. Celé jejich životy se však změní ve chvíli, kdy se rozhodnou prozkoumat tamní stoky. Pro zvýšení napětí nám autoři v závěru upoutávky nabízejí i pohled na onoho děsivého klauna Pennywise. Přehrát si ji můžete klasicky níže.

  • Snímek IT se do českých kin chystá vtrhnout již 7. září letošního roku.

foto: cinemavine.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě