Záhada Blair Witch znovu ožívá. Nový trailer vám doslova nedá spát!


V červenci jsme měli možnost skrze oficiální trailer, konečně hlouběji nakouknout na připravovaný snímek Blair Witch. Nikdo nečekal, že tento film získá tak velký ohlas, avšak stalo se. Právě díky dechberoucím scénám, a na první pohled výbornému zpracování, se tento “remake” dostal na přední příčky nejvíce očekávaných hororů letošního roku.

Blair witch-trailer-

Tento psychologický thriller se točí kolem vysokoškolské skupiny lidí, kteří cestují do lesa Black Hills v Marylandu, za účelem odhalení záhady zahrnující zmizení Jamesovy sestry. Všichni ze skupiny si myslí, že toto zmizení má jakousi spojitost se záhadou Blair Witch, avšak když se den začne měnit v noc zjístí, že záhada Blair Witch je až příliš reálná. Do kin by se tento horor měl dostat již 16. září. Ještě před tím nám ale distributor (Lionsgate) servíruje nový trailer, který v sobě má zase špetku něčeho nového.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě