Továrna na sodovku v Brooklynu se proměnila v luxusní lázně


lázně

A Bath House jsou lázně nacházející se ve Williamsburgu v newyorském Brooklynu. Majitelé se inspirovali lázeňskou architekturou skandinávských zemí, Turecka a Ruska a výsledek je velmi vkusný.

Pod zem

V přízemí se nachází recepce a restaurace od restauratéra Akivy Elsteina, pod zemí pak najdete luxusní lázně s muralem ve stylu starých románských lázní od Amita Greenberga. Kromě bazénků prostor nabízí i dvě sauny.

Zakladatelé Jason Goodman and Travis Talmadge si dali se stylingem fakt záležet. Takže až budete v New Yorku, navštivte tento prostor, kde ve třicátých letech minulého století stála sodovkárna.

View this post on Instagram

Thanks @tarasubkoff for synchronizing our swimmers.

A post shared by BATHHOUSE (@abathhouse) on


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí