Tory Lanez a A$AP Ferg ve vizuálu k hymně Line Up The Flex


A$AP Ferg je momentálně opravdu žhavé jméno. Jeho čerstvou studiovou desku jsme si ještě nestačili ani pořádně oposlouchat, a už jsou nám servírovány další novinky z dílny tohoto neúnavného hráče.

Mluvíme o skladbě Line Up The Flex od kanadského všeuměla Tory Laneze, který v rámci své, tak trochu nepravidelné série Fargo Friday tuhle bombu vypustil několik málo týdnů nazpět. Ferg mu zde hostuje a co si budeme povídat, tenhle banger se stal větším, než oba autoři nejspíš vůbec plánovali. Chytlavá produkce značky Play Picasso vás prostě nenechá v klidu. A rozhodně to není jen o ní.

Jak tenhle singl baví vás? Tory a Ferg si aktuálně střihnou menší společnou tour a dalších spoluprací se nejspíš podle všeho dočkáme také. Těšíte se?


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě