To bude maso! Řezník se chystá do Stormu


Tour Cruci-Fiction. Redzed, Sodoma Gomora, RNZ. Jeden z nejtvrdších večerů tohoto roku a hned ze startu. Zábrany a střízlivost nechejte doma, protože během večera se můžete těšit na tak temnou atmosféru, že ji budete moci krájet.

Redzed přináší na naši scénu tvrdý rap s heavymetalovými vokály a nebojí se k tomu použít angličtinu, která je v jeho případě naprosto přirozená. Jeho shows jsou čisté peklo, armagedon. Obrovská energie, která je cítit ze show, ve vás zanechá stopy na x měsíců dopředu.

Sodoma Gomora, tedy Řezník, Desade a DJ ILL RIcK, jsou průkopníci Horrorcore rapu u nás. Během svého působení na scéně vydali řadu projektů a videoklipů. Svou pozici králů undergroundu potvrzují našlapanou energickou show. Momentálně koncertujíÍ s nejnovější deskou MULTIKILL, na které mimo jiné hostují i DOPE D.O.D.

RNZ je slovenský zástupce temné strany. Před nedávnem vypustil svoje EP s názvem Gomora. V jeho muzice se střídá naštvanost a agresivita s občasnou melancholíí. To vše je posazeno do nového zvuku s dominantní basou a špinavými hororovými melodiemi, texty jsou plivaný s vysokou kadencí…Během jeho show není moc času k vydechnutí, každá věc obsahuje tvrdé dropy.

Během večera jim budou krýt záda Starvin Marvin, Forgen a Mladey. Akce se koná 16. března v pražském Stormu. Otvírá se ve 21 hodin.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě