Titanfall 2 se nám ukazuje v novém Cinematic traileru


Včera ráno Vince Zampella ze studia Respawn Entertainment oznámil na svém Twitter účtu, že je chystaná akční hra Titanfall 2 konečně hotová. Po měsících tvrdé práce už tedy nic nebrání tomu, aby hra mohla vyjít koncem října pro konzole PlayStation 4 a Xbox One.

Druhý díl Titanfall nabídne mnoho vylepšení – ať už to jsou noví Titáni nebo schopnosti pro Piloty. Velkou a zásadní novinkou je také singleplayerová kampaň, která v prvním díle vůbec nebyla. Tu nám vývojáři přiblížili novým Cinematic trailerem, který ukazuje pozadí boje, ale i pouto mezi postavou ovládanou hráčem a jeho Titánem. Hráči se v kampani vžijí do role vojáka jménem Jack Cooper, jenž se přidal k Milici ve snaze zabránit IMC v likvidaci jeho rodné země – v boji o suroviny. Dále víme, že Jack Cooper by se jednou rád dočkal cti a stal se Pilotem. Více o příběhu vojáka Jacka se však dozvíme až při samotném hraní.

foto: gamerant.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě