The Internet pohladili fanoušky v Lucerně po duši


The Internet

Co ty internety? Né, nebudeme se bavit o webech. Budeme se bavit o úterním koncertu americké kapely The Internet. Pochází z Kalifornie, dohromady se dali roku 2011 a včera v pražské Lucerně vlastně psali historii. Odehráli v Čechách svůj první koncert. A bylo to pohlazení po duši.

Staré hity i sólo kapři

Předskokani, kterými byli skvělí Radimo & DJ Jeffology, si dali jen půlhodinkový setík, protože další půlhodinku trvalo, než se uklidil DJ pult a přinesly mikrofony, což byla trochu škoda. Pak nastoupili The Internet a celý sál jásal.

Tolik pozitivních vibes a vtípků tu už dlouho nebylo. O tom, že se tančilo od začátku až do konce jak na stagi tak i v sále, netřeba pochybovat. Dámská část publika, ale nejen ta, byla u vytržení ze Stevových (Steve Lacy – kytara, vokály) tanečků, všichni byli odvaření ze Syd (vokály). Tahle hudební parta si hraní vyloženě užívala a bavila se reakcemi posluchačů. Zahráli většinu songů z posledního alba s názvem Ego Death, které bylo nominované na cenu Grammy. Special Affairs, Get away a nejznámější The Girl. Ze straších věcí zaznělo Dontcha, což fanoušci poznali v prvních pár akordech.

Nechyběly ani sólo projekty většiny členů kapely. Zazněly od všech – Syd má venku album s názvem Fin, Steve Lacy EP s názvem Steve Lacy’s Demo, Patrick Paige II (basová kytara) vydal před pár měsíci album Letters of Irrelevance, Matt Martians (klávesy, vokály) loni sólovku s názvem The Drum Chord Theory. A i bubeník Chris Smith má na kontě sólo desku. Nese název Loud.

Podívejte se do naší galerie, jak to na koncertě vypadalo:


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě