Suvereno pokřtí desku Jednoducho v Praze 6. prosince společně s ATMO Music


V pořadí již čtvrtá Suveho deska nesoucí název JEDNODUCHO vyšla letos v červnu. Její pražský křest přichází na řadu až teď, a to 6. prosince. V klubu Rock Café vystoupí společně s ním i stále populárnější ATMO Music, předskokanem pak bude český rapper MalyMan.

Na dosavadní průběh Jednoducho Tour si Suve nemůže stěžovat. “Tour šlape zatím k mojí velké spokojenosti“. Máme za sebou 14 měst s úplně novou show, která nás hodně baví a lidi na ni reagují naprosto skvěle. Slovenské křty už proběhly a nejvíc se povedl pravděpodobně ten na východním Slovensku, přišlo přes 1000 lidí a došlo i na stage diving. Na prosincovou část turné připadá několik českých zastávek, půjde o ty nejzásadnější, obsahují totiž show i v Praze a Brně.

Suvereno46

Pražský křest v Rock Café 6. 12. proběhne ve velkém. Koncert bude ozvláštněný živými bicími, za které se posadí Lukáš Vincour z punkrockových Pipes and Pints. “V Praze jsem měl v minulosti hodně vydařené koncerty, takže už se nemůžu dočkat pražského křtu,” dodává Suve. Hlavní položkou v playlistu bude samozřejmě zmiňovaná nová deska Jednoducho, ladem nezústanou ani největší hity z předchozí nahrávky Alchymista. Kromě Suveho vystoupí taky stále oblíbenější ATMO Music, o kterých média hovoří jako o nadějných jménech tuzemského hiphopu. Předskokanem pak bude MalyMan, který nebude chybět ani na koncertě v brněnském klubu Eleven, kde Suve vystoupí 11. prosince. Do konce roku stihne Suve navštívit také Teplice 12.12., Plzeň 19.12., Jablonec nad Nisou 20.12.

Vstupenky na pražský křest v prodeji exkluzivně přes smsticket.cz za 199 Kč, na místě pak za 240 Kč.

JEDNODUCHO SUVE…

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí