Straight Outta Compton > Sledujte nový trailer!


Před nějakou dobou se na svět dostala původní verze upoutávky k chystanému filmu Straight Outta Compton, kterou prvně zveřejnil sám Ice Cube při jeho koncertu v Austrálii. Už po prvním shlédnutí se u všech fanoušků klasického Gangsta Rapu nepochybně rozbušilo srdce jako o závod a převládla nedočkavost a chtíč tuhle bombu vidět okamžitě.

Nyní se budete moci ukojit u této nové ukázky, která byla odpremiérována na MTV News, jakožto nový oficiální trailer k filmu z dílny Garyho Graye, vyprávějícím o cestě na vrchol všem dobře známé a legendární skupiny N.W.A. 

Speak a little truth and people lose their minds.

Jak říká jedna z hlavních postav, tak lidé ztrácejí rozum a vy jej můžete na 2 a půl minuty ztratit přímo teď, dokud tento nový trhák nedorazí i do našich kin. Což by mělo být už v srpnu letošního roku!

straight-outta-compton-poster


Music Producer Old School lover Dirty Bandz Group
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě