Straight Outta Compton Movie > Trailer


Je to asi rok zpět, co po internetu začaly kolovat zprávy, že se chystá něco velkého. Něco, co má připomenout zřejmě jeden z nejsilnějších příběhů celosvětového rapu. The Godfathers of Gangsta Rap, nebo-li všem dobře známá skupina N.W.A (Niggaz Wit Attitudes) oznámila zahájení castingu k filmu o jejich příběhu s názvem Straight Outta Compton. V něm obsadil jednu z hlavních rolí O’Shea Jackson Jr., tedy syn samotného Ice Cubea, který vystupuje za svého vlastního otce. Dále Corey Hawkins (Dr. Dre), Jason Mitchell (Eazy-E).

straight outta compton cast photo

Obsazení filmu bylo tedy jasné a nám, všem nadšencům a nedočkavcům nezbylo nic jiného, než čekat. Až před pár týdny se na internet dostalo video z koncertu, kde Ice Cube obdaroval své fanoušky krátkou původní upoutávkou z chystaného filmu. Nyní se můžete všichni přesvědčit, že nás v budoucnu čeká jeden z největších hudebních velkofilmů pomocí nového traileru, kde v malém bonusu projíždí Cube s Drem ulicemi Comptonu a vzpomínají na své začátky. Svá slova ke vzpomínce na doby N.W.A mimochodem vyjádřili i další dva rodáci ze západního pobřeží – The Game a Kendrick Lamar. Oficiální release date filmu je stanoven na 14. srpna letošního roku a vy si vychutnejte čerstvý trailer právě teď.

compton-flyer-web


Music Producer Old School lover Dirty Bandz Group
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě