Startuje první turnaj RFA. Organizátoři slibují velkolepou show


Už zítra nás v 17:00 čeká premiérový Warm Up turnaj organizace RFA. Fanoušci se mohou těšit na skvělé zápasy domácích, ale i zahraničních fighterů, hudební i taneční vystoupení, a různé soutěže.

Promotér organizace RFA Boris Marhanský slibuje skvělé zápasy a parádní show. Fanoušci bojových sportů si určitě přijdou na své. V hlavním souboji večera nás čeká zápas mezi českou hvězdou Leem Brichtou a zkušeným rakouským fighterem Tamirlanem Dadaevem.

Těšit se můžeme i na našlapaný československý souboj těžkých vah, ve kterém se představí Tomáš Možný a Michal Reissinger. Ve večerním programu je zařazen i souboj o postavení československé jedničky v Muay Thai do 81 kg mezi Jakubem Benkem a Matějem Kozubovským.

Představí se i další hvězdy domácí scény jako Tadeáš Růžička, David Hošek, Štefan Vojčák a mnozí další. O skvělou show se postarají i hudební vystoupení interpretů jako Dominika Mirgová, Sharlota, Aless a Momo. Tak neváhejte a využijte poslední šanci si koupit PPV a zažít tak skvělou show.

Učinit tak můžete prostřednictvím odkazu https://realsport.tv/#/.

Foto: RFA


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli