Startuje DANK TOUR 2019: Přijedou Paulie Garand & Kenny Rough & hosté i k vám?


Rapper a producent Paulie Garand se na české hudební scéně s úspěchem pohybuje už téměř patnáct let. Poprvé se do širšího povědomí zapsal v roce 2006 demem Mozoly a nejnovějším zářezem je album DANK, které spolu s dvorním producentem Kenny Roughem vydali vloni koncem listopadu.

A s novým rokem je tady jeho live verze!  Jedenáct klubů po celé republice – poprvé 31. ledna v pražském Lucerna Music Baru, naposledy 29. března v klubu Fabric v Ostravě… Supportovat na stagi bude jako vždy Roseck, na šesti zastávkách se přidá další kolega z Ty Nikdy LabeluMatys a pokaždé budou k mání CD, tour merch a vinyly.

„Čeká nás velká tour k nový desce DANK a fans se můžou těšit na zbrusu novou show, Kennyho saxofon, projekci na stagi a několik hostů z alba, který nebudou chybět na křtech v Praze a Liberci,“ vzkazuje k akci Paulie Garand.

Pavel Harant

Paulie Garand (vlastním jménem Pavel Harant, *17. října 1987, Liberec) se výrazně prosadil s kapelou BPM, s níž vydal desky Slova (2007) a Horizonty (2009) – ověnčenou cenou Akademie populární hudby v kategorii Hip-Hop a RnB. Po komerčním úspěchu obou alb se členové BPM rozhodli fungovat sólo a Paulie se nedlouho na to dostal k vydavatelství Ty Nikdy Label.

DANK má v pořadí Paulieho sólových alb číslo 6. Předcházeli mu Harant (2010), V hlavní roli (2012), Molo (2014), Boomerang (2015) a před dvěma lety Nirvana.

Multitasking

Všechny desky se vyznačují Paulieho osobitým stylem kombinujícím různorodou mozaiku nálad. Od vážných skladeb přes kritiku až po odlehčená témata. Molo, La Familia, Boomerang, Tuláci, Hladina, Pavučina lží, L.B.C., Play… a samozřejmě Runway, podle počtu views jeden z nejúspěšnější videosinglů, to jsou asi nejznámější Paulieho pecky.

Pozornost vzbuzují i jeho další aktivity. Vedle rapu a produkce se Paulie Garand věnuje filmařině a natáčení videoklipů. Navíc je autorem vlastní oděvní značky Garand Brand, kterou založil v roce 2013.

DANK TOUR 2019:

 1. 2. Olomouc – SKlub
 2. 2. Plzeň – Papírna
 3. 2. Brno – Fléda
 4. 2. Zlín – Fénix
 5. 2. Havlíčkův Brod – Black Storm
 6. 3. Praha – Lucerna Music Bar
 7. 3. České Budějovice – K2
 8. 3. Liberec – Golf Bar
 9. 3. Jihlava – Soul Club
 10. 3. Mariánské Lázně – D-Club
 11. 3. Ostrava – Fabric

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli