Starbucks představuje design letošních vánočních kelímků

Nejproslulejší síť kaváren na světě Starbucks samozřejmě není jen o kávě. Tenhle brand stejně tak stojí na propracované korporátní identitě,  designech a všem tom pozlátku kolem. Je tedy jasné, že když dojde na Vánoce nebo jiné svátky, ve Starbucks zavládne úplně nová atmosféra.

Vánoční kelímky z dílny kreativního týmu Starbucks
Foto: Official

Designéři Starbucks se aktuálně postarali o kolekci nových svátečních kelímků, které na vás okamžitě dýchnou kouzelnou zimní náladu. O vzhled kelímků se postaralo kreativní studio, které patří přímo pod křídla kavárenského gigantu. Kristy Cameron, která se na nových designech osobně podílela, k tomu dodala:

Když se podíváme zpět na naše dědictví, uvidíme, že v našem vlastním lidském příběhu je kus kouzla. Když se tyhle vánoční prvky spojí s lahodnou kávou, vznikne něco magického.

Jak se vám nové kelímky líbí? A dovedete si s Vánocemi spojit právě značku Starbucks?

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě