Rihanna v novém traileru k filmu Star Trek Beyond


Pouze necelý měsíc dělí všechny fanoušky sci-fi ságy Star Trek od onoho slavného dne, kdy do kin vtrhne nejnovější díl s názvem Beyond režiséra Justina Lina. Koncem minulého roku se k nám dostal první trailer, jenž byl až do nedávna vlastně jedinou indícií, protože druhý trailer vylezl teprve před měsícem. Podle všech ukázek to zatím vypadá, že film bude plný akce a zajímavých aktů, ovšem jak moc se bude novinka blížít ke staré klasice či předešlým dílům? No, necháme se raději překvapit a podíváme se rovnou na nejnovější trailer číslo 3, který navíc obohatila zpěvačka Rihanna svou novou skladbou s názvem Sledgehammer.

Samotný track v traileru příliš neuslyšíte, ale naštěstí nás nikdo nechtěl déle napínat a celá záležitost se objevila k poslechu na Spotify. Pokud bychom měli ohodnotit skladbu samotnou, jedná se o povedenou záležitost, stejně jako ve většině případů u této zpěvačky, avšak k filmu jako je právě Star Trek by se podle nás hodil trochu jiný styl hudby. Co myslíte?

foto: YouTube.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga Trip Surf Trip Sea You House Banger.cz Yezede Neverdie.cz LV Print