Sonny Digital s očekávaným mixtapem a produkcí pro Beyoncé


2 zástupci z ATL, jmenovitě rapper Que a super producer, v poslední době také rapper Sonny Digital vydávají svůj ohlašovaný a očekávaný mixtape Forbes Atlanta. Překvapivě se neobjevilo ani tolik Sonnyho produkcí, ujal se přesněji 4 věcí (Intro, Young Nigga, DJ Ray G Speaks, Never Goin’ Broke) a o zbytek se postarali kupříkladu TM-88 & Southside, Zaytoven, Drumma Boy nebo DJ Spinz.

Celkem nám tihle 2 nadělili 18 stop hostovanejch by DJs Scream & Spinz, který můžete stahovat nebo streamovat níže v článku.

Mimochodem Sonny Digital se podílel před několika dny na singlu od Beyoncé s názvem Bow Down. Přesněji se jedná o dvojsingl Bow Down / I Been On z jejího dosud nepojmenovanného nadcházejícího pátého studiového alba.

Bow Down (prod. by Sonny Digital & Hit Boy) / I Been On (prod. by Timbaland, Polow Da Don & Planet VI)

[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/tracks/82541328″ comments=”true” auto_play=”false” color=”ff7700″ width=”100%” height=”81″]

bowdown

forbesfront


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě