Son Lux vystoupí 28. února v pražské Meetfactory

28. února se už potřetí pokusí americká skupina Son Lux dobýt klub Meetfactory. Na tom stejném místě vystupovali i v letech 2014 a 2015, takže se budou vracet na známou půdu. Mezi nadcházejícím a posledním koncertem je tedy propast 3 roky, což znamená, že jejich show může vypadat úplně jinak a my jsme zvědavi, jestli nás příjemně překvapí.

Skupina se skládá ze tří členů – zpěvák a pianista Ryan Lott,  bubeník Ian Chang a kytarista Rafiq Bhatia. Prvních několik let byl Ryan sám, v této soustavě spolu zatím stihli vydat album Bones. Do Meetfactory přivezou svůj nejnovější počin – album Brighter Wounds, které vychází 9. února, tedy jen pár týdnu před samotným koncertem. Předskakovat jim bude talentovaná americká zpěvačka Hanna Benn, která s nimi už spolupracovala například na zmíněném albu Bones, takže by jim to na stagi mělo klapat. My se na jejich vystoupení velmi těšíme a pokud byste chtěli i vy koncert navštívit, vstupenky seženete zde.

foto: TZ

architektura auta bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě