Nejnovější album Multikill od Sodomy Gomory už si potykalo se svými fanoušky

Všichni fanoušci a především “sodomagoři” se konečně dočkali svého dne s velkým D. Trojice v klasické sestavě Řezník, DeSadeDJ Ill Rick aka Sodoma Gomora totiž právě vydala očekávanou 4. studiovou desku Multikill. Release se k nám dostal sice s dvoudenním zpožděním, za které podle samotného Řezníka mohl problém v tiskárně na CDs, ale to vlastně už vůbec není důležité. Tedy pokud pomineme, že člověk, jenž pracoval na výrobě CDs přišel pod strojem o ruku, což se může přihodit opravdu jen v případě Sodomy Gomory. (smích)

 

Pojďme se ale podívat blíže na nejnovější počin, kde ve finále najdeme celkem 13 tracků, včetně již vydané záležitosti The Perfect Murder a stejnojmenného hitu Multikill. Asi největším lákadlem pro většinu posluchačů bude skladba Terminator, ve které hostují nizozemští Dope D.O.D. V našich českých vodách se jedná o vskutku bravůrní úlovek, a nejen proto celé Sodomě posíláme obrovský shout out. Z ostatních hostů se na albu objevují například Haades či další jména jako Heaven, Sean Strange, Loki Lonestar nebo Hed Pe. Unikatní a neotřelý zvuk celého projektu mají na starost Coer a Malcuth. Album Multikill můžeš objednávat zde nebo dávat jeho stream rovnou přes službu Spotify, jenž nalezneš níže.

foto: facebook.com/sodomagomorarap, cover: Jan Gemrot

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě