Sociální síť Chekit.cz láká Čechy a Slováky

Vtipná videa, zajímavosti ze světa nebo třeba recepty na vaření. To vše nabízí nová sociální síť Chekit.cz, zaměřená především na české a slovenské uživatele. Registrovaní návštěvníci přidávají příspěvky a hodnotí je, rozhodují tak o kvalitě obsahu a ovlivňují tím i jeho pozici na hlavní straně. Hlavním cílem je nabídnout pozitivní virtuální prostor, který uživatelé sami filtrují pomocí hlasování.

Uživatelé mohou po registraci nahrávat krátká videa, hudbu, fotky či odkazy na jiné webové stránky. Sociální síť umožňuje i komentování příspěvků a posílání soukromých zpráv. Autoři k příspěvkům přiřazují také štítky pro snazší vyhledávání podle kategorií.

Zase palce

Hodnocení příspěvků probíhá pomocí ikon palců. Příspěvkům se průběžně sčítá hodnota hlasování, což určuje jejich pozici v žebříčku. Za každé kladné hodnocení získají autoři příspěvku bod ke své celkové reputaci.

Chekit.cz přivítalo první návštěvníky v závěru roku 2018. Inspirací pro jeho vznik byla sociální síť reddit, která se však orientuje především na anglicky hovořící publikum. Otázka je, jestli se Chekit chytne – vzhledem k tomu, kolik sociálních sítí už existuje.
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě