Smack o své aktuální novince: Na tuhle hymnu jsem maximálně hrdej

Možná jste si všimli, že většina interpretů při ohlašování svých nejnovějších počinů tvrdí, že se v daném případě vždy jedná o to nejlepší, co kdy pod jejich rukama vzešlo. Ani pražský Smack není výjimkou a u aktuálního videosinglu Skončila show s hostujícím Sergeiem Barracudou deklaroval už měsíc předem, že půjde o jeho životní videosingl. Ve svém prohlášení na Facebooku je však i lehce kritický:

Nemohl jsem se dočkat, až to mezi vás pustim. Čekal jsem protichůdný reakce, ale nestačim se divit, co píšou některý “fans”. Jakoby nevědeli, že si dělám vždycky to, co chci, a nikdy nepoužívám kalkulačku. Nevim, jestli to víte, ale já jsem dost otevřenej, a myslim, že mám celkem širokej základ.

Horké reakce natěšených fans na sebe totiž nenechaly dlouho čekat. Většina posluchačů by nejspíš nejraději dokola dostávala to, na co je zvyklá, a když tomu tak není, obvykle se na interpreta snese vlna kritiky, jako tomu je v tomto případě. My však oceňujeme Smackův novátorský přístup a odvahu dělat i to, co od něj zrovna jeho příznivci neočekávají.

Ostravský plamenomet Sergei Barracuda pak na featuringu rozhodně nezaostává a potřebný feeling mu dodává i velmi povedený instrumentál z dílny producenta jménem Huclberry, patřícího pod značku Hypno 808. Co myslíte vy?

¨

 

foto: YouTube.com

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí