Smack pokřtí svou desku "Terapie" opět v pražské Roxy

Album s názvem Terapie – to je nejnovější dílo člověka, který si vysloužil přezdívku „Wiley of Czech Republic“. Není nutné zmiňovat, že po vydaní Smackova posledního alba nadešel čas to i řádně oslavit, jak jinak než křtem, který proběhne 23. září v Roxy. Kromě hlavního aktéra se představí i dvě významná zahraniční jména. Pojďme si je představit.

  • Blay Vision

Není nic neobvyklého, když se grime MC kromě psaní textů, začne zajímat i o produkci – příkladem může být Wiley nebo Skepta. Tyto dvě “řemesla” si osvojil a spojil také Blay Vision z Tottenhamu, který má na svědomí jeden z nejlepších mixtapů uplynulého roku – The Vision. Poté, co sklidil spoustu pozitivních ohlasů od těch nejvýznamnějších postav grimové scény, JME neváhal a jako výsledek jejich spolupráce je nám k poslechu návykový track „Gone Mad“.

Debutové album „Turner Ave”, které Blay téměř celé produkoval, vyšlo pod labelem Lit City Trax. Se stejnou vervou, jako rapuje do svých vlastních beatů, tu najdeme i produkci od Mazza Beats nebo Teeza. Název alba se odvíjí od stejnojmenné ulice, na níž Blay vyrůstal. Díky tomu zde najdeme spoustu introspektivní lyriky, úsečné bangery a beaty inspirované videohrami, které velmi ovlivnily jeho dětství.

  • JLSXND7RS

V Holandsku, odkud tento producent pochází, právem patří mezi klíčové postavy, které zde pomohly zformovat grime a dubstepovou scénu až do nynější podoby. Přestože v současné době je v této zemi řada talentů, jeho nenahraditelný styl – dravé a temné instrumentály – ho dovedly k takovým jménům jako je Flirta D, Trends, Skepta, Jammer a v neposlední řadě sám Wiley, který o jeho tvorbu projevil zájem po vypuštění tracku „The Undertaker“. Následovalo pozvání na jeho nejnovější album „Godfather“, kde udělal produkci k singlu „My Direction“ a „6 In Da Bloodcart Morning“ (který je ovšem neoficiální a do finální verze alba zařazený nebyl).

Ten, kdo Smackovy shows navštěvuje pravidelně už ví, že se jedná o energií sálající akce, na kterých nikdy nechybí poctivý moshpit, spousta adreanlinu a nálož prvotřídní underground muziky. Mic ten večer poputuje samozřejmě i k našim lokálním MC´s jako jsou Tchagun, White Russian, Plio a Pain a za mixákem očekávejte A51 DJs, kteří pro vás chystají jako vždy selekci toho nejlepšího.

 
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě