Slavný fotograf Vitali Gelwich zmapoval lidi z kultovního berlínského klubu Berghainu


V podstatě platí, že co se stane za zdmi Berghainu, zůstane v Berghainu. Nesmí se tam totiž fotit ani natáčet. Berlínský klub si hlídá své soukromí. Díky tomu nabízí návštěvníkům exkkuzivní party, na kterých si můžou dělat, co chtějí, a taky samozřejmě být oblečení, jak si přejí – a nemusí se bát, že je někdo bude soudit nebo že se jejich fotky dostanou přes Facebook k jejich mámě.

Projekt

Berghain byl jedno z prvních míst, kam zamířil i fotograf Vitali Gelwich pocházející z Ruska, když se přestěhoval do Německa. I když fotí například pro značky Dior nebo Calvin Klein, Berghain a jeho subkultura má pro Vitaliho stále význam. Nedivíme se.

V novém projektu You’ll find me next to the right box se Gelwich spojil s Jägermeisterem a nafotil dokumentární snímky a portréty lidí, kteří utvářejí noční berlínskou komunitu včetně lidí, kteří navštěvují Berghain. Nám se líbily, a tak vám jich pár přinášíme v galerii.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí