Skončila show, shořel klub. Pusťte si videoreport z akce, kde Smack bořil hranice


Smack odehrál, alespoň prozatím, poslední koncert v pro něj již tradičním klubu Roxy. Je tomu už týden, co Skončila show. V Roxy jsme pod taktovkou nejznámějšího českého grime MC zažili nejdivočejší křesty, desítky tuzemských i zahraničních hostů, moshpit crew mnohokrát utrženou ze řetězu tak, že to občas s některými jejími členy vypadalo dost bledě, a pochopitelně i spoustu nezapomenutelných momentů, které se vážou s výše uvedeným. A jak dopadlo grand finále?

Show začínala, jak už je zvykem, poměrně pozdě. Kolem jedné hodiny ranní se však na první pohled poloprázdný prostor pod stagí začal plnit a hlavní část večera mohla začít. Po předkrmu ve formě showcaseu nadějných lokálních grime MCs a několika DJ setů se na pódiu zjevil legendární Papa Fini. Po tom, co tento do jisté míry kontroverzní rapper potvrdil svůj návrat na scénu, už převzal kormidlo Smack se svým týmem a crowd byl v tu ránu jako na steroidech.

Zkoukněte i fotoreport z poslední Roxy!

Následovaly dvě hodiny neuvěřitelného přísunu energie, který, ač to zní neuvěřitelně, držel dav po celou dobu v extrémní kondici. Zaznělo snad všechno, co na akci takového formátu zaznít mělo. Od nejnovějších pecek jako Já a mý lidi s Dollar Pryncem nebo Skončila show se Sergeiem Barracudou (která navzdory smíšeným názorům pár dnů po vydání fungovala v klubu výborně), jsme se dostali i ke starším hitům, mezi kterými nechyběl třeba Oheň, P’s a Love nebo Ty nevíš co sem dělal dřív. Mimo to byli fanoušci na show, tedy alespoň ti duchem přítomní, svědky premiér několika tracků, které uslyšíme na dalším Smackovo albu. Tu svojí si odbyl i singl se slovenským rapperem Teslou.

Konečné shrnutí? Show skončila ve velkém stylu, a kdo se nedostavil, jednoduše prohloupil. Nemusíte však zoufat, v budoucnu se prý totiž chystá něco ještě většího. I na to mimochodem odpovídal Smack v našem videoreportu, kde kromě několika dalších rozhovorů naleznete i parádní edit moshpit crew a dalších highlightů koncertu, který se zapíše do dějin. Tak nezapomeňte zkouknout video níže.

foto: adamkowashere


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli