Skateová značka Girls vydává kolekci na počest grunge vydavatelství Sub Pop


Pokud jste příznivci hudebního žánru grunge, hudební vydavatelství Sub Pop sídlící v americkém Seattlu vám možná bude důvěrně známé. Vždyť v roce 1989 tady bylo vydáno dokonce historicky první studiové album legendární kapely Nirvana! V tomto vydavatelském měla základnu řada žánrových kapel jako Soundgarden nebo Mudhoney a label stále platí za kultovní pojem i dnes, kdy tu najdete kapely jako Beach House nebo Shabazz Palaces.

Grunge a skateboardy

Při příležitosti oslav 30 let od založení labelu si lidé z kalifornské skateové značky Girls Skateboards (ne, rozhodně není jen pro holky) vzali do hlavy, že by bylo fajn udělat tematickou kolekci několika skateových desek a designů triček. Slovo dalo slovo a máme tady super originální trička s old school motivem poliček, které jsou doslova přeplněny hudebními deskami. Pro příznivce minimalismu je k dispozici design založený pouze na velkém logu labelu Sub Pop.

Pokud jde o skateové decky, je jich celkem šest a pracují se stejnými motivy jako trička. Ke každému z nich navíc dostanete sběratelský vinyl s výběrem toho nejlepšího od umělců Sub Pop. A to chceš!


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí