Silueta Gianno je zpět v nových jarních barvách


Na podzim minulého roku představil Tyler, The Creator zcela novou siluetu v rámci kolekce GOLF le FLEUR*. Ve spolupráci s Converse vytvořil Tyler po dvou letech experimentování model Converse Gianno inspirovaný devadesátkami a láskou k outdooru. Gianno byl vytvořen kompletně na základě Tylerovo představ a teď se vrací v nové jarní edici.

Sportovní dědictví Converse se v novém modelu Gianno mixuje s Tylerovou kreativní osobností a vzniká tak novinka nabitá funkčností a stylem. Zářivé barvy nechají rozkvést každý jarní botník a připraví ho na množství slunečních dní.

Limitovaná kolekce Golf le Fleur* Gianno je dostupná ve dvou barevných provedeních. Model obsahuje svítivé reflexní prvkyna boku tenisky. Komfort při každodenním nošení je zajištěn speciální mezipodešví s technologií EVA. Kombinace kůže, semiše a síťoviny dodává modelu efekt vrstvení a nechybí ani rukopis Tylera v podobě motivu květin.

Kolekce Golf le Fleur* Gianno je dostupná exkluzivně ve Footshopu.

Více o aktuálních kolekcích Converse – http://www.conversecz.com.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO