Sergei Barracuda představuje tracklist k PE3. Na featu je i Waka Flocka


O tom, že už 18. září spatří světlo světa deska Pouliční Ekonomická 3: Láska & Loyalita, která celou tuto sérii uzavře, víme už asi všichni. Měli jsme také představu o zúčastněných hostech na mikrofonu, jako jsou EktorSmackRytmus nebo Palermo.

Nemlčelo se ani o producentskýcj ménech jako GezinLil AwreeDinero Gotti. Některé produkce si obstaral Sergei dokonce osobně. Právě takovým případem bude zjevně i track Hustle, na kterém se neobjeví nikdo jiný než legenda jménem Waka Flocka Flame. Tento bývalý chráněnec samotného Gucci Manea v posledních sedmi letech nadělal na americké rapové scéně slušný poprask.

Jeho deska Flockaweli nám do velké míry představila současný zvuk a my jsme jen rádi, že tuzemští rappeři stále více zaměřují svou pozornost do zámoří. Co na tento krok říkáte vy?

Pouliční Ekonomická 3
Foto: Official
 1. Yayo prod. S.Barracuda
 2. Hustle feat. Waka Flocka Flame prod. S.Barracuda
 3. Pasáctví feat. Ektor prod. Lil Awree
 4. Láska & Loyalita feat. Pastor prod. S.Barracuda
 5. Sauce feat. Palermo prod. J-Rag
 6. Noční Můra feat. Rytmus prod. Dinero Gotti
 7. Holka Přede Mnou Má Tu Věc prod. Gezin 808 Mafia
 8. Dům Není Domov prod. Dinero Gotti
 9. Nechcou Drama feat. Smack prod. S.Barracuda
 10. Trápení prod. Lil Awree
 11. Don Dada prod. S.Barracuda
 12. V Zóně prod. Dinero Gotti
 13. Dealer prod. Vae Cortez
 14. Roluju prod. Gezin 808 Mafia
 15. Záře prod. Lil Awree

Deluxe verze – bonus tracky

 1. Furt Bokem prod. Gezin 808 Mafia
 2. Bolest prod. Dinero Gotti

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí