SECRET WALLS


(Praha/ČR) 19. dubna 2013 proběhne v pop-up klubu Blink Excelent v 130 let staré industriální hale v Holešovické tžnici zahajovací večírek českého kola celosvětové ilustrátorské soutěže SECRET WALLS. Proti sobě se postaví dvě trojice – Dzivé ze Slovenska a Synové Boží z České republiky.

„Secret Walls – tehdy ještě pod názvem Secret Wars – začali v roce 2006 na východě Londýna v jednom malém baru. Během pár let se ale tyto tajné ilustrátorské bitvy rozšířily do celého světa a já jsem je po nějaké době co jsem strávil v Británii přivezl do Česka a Slovenska v roce 2011,“ vysvětluje vznik českého kola soutěže její organizátor Viktor Rosinský a přibližuje dál letošní ročník: „19. dubna jde o exhibici – zahajovací večírek, kde se proti sobě postaví dva týmy, dvě země a dvě pohlaví. Trio slovenských ilustrátorek Dzivé vyzvalo na souboj trojici chlapců z českých Secret Walls. Ti si říkají Synové Boží, takže se těším na to, že to přidá souboji trochu peprnosti,“ směje se Viktor.

Pod jménem Dzivé vystupuje trojka sehraných Amazonek Ivana Šáteková, Slaja Odrušová a Natalia Jarembaková. Každá z holek se věnuje své umělecké profesi a společně na Slovensku představují novou vlnu Live Artu. Jejich specifický humor a různorodý styl, který v minulosti předvedli na exhibicích Secret Wars je nezapomenutelnou podívanou. Synové Boží ve složení Vláďa Chalupa (vítěz loňského kola), Lazy Bastard a Emil Norm se potkali v prvním ročníku Secret Wars. Věnují se profesionálně ilustraci a připravují protiútok na hozenou rukavici (videoprovokace od Dzivých zde).

secret wars 2


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí