Samsung odhaluje Galaxy hodinky a sluchátka


Galaxy Watches od Samsungu

Jihokorejský technologický gigant Samsung aktuálně odhaluje nové chytré hodinky a sluchátka z řady Galaxy. Nejnovější uživatelské technologie tak nebudou již využívat jen jejich smartphony. Na co všechno se můžeme těšit?

Parametry

Bezdrátová sluchátka Galaxy Earbuds jsou vybavena výkonným zvukovým systémem s vysokým rozlišením, který bude nabízet nejen vynikající poslech, ale i přepínání mezi audiem a zvuky v jejich okolí. Ideální doplněk například pro běžce. Adaptivní technologie s dvojitým mikrofonem rovněž zabraňuje vstupu rušivých zvuků do konverzace při hovorech a podobně. Velký důraz v Samsungu kladli rovněž na ergonomický design sluchátek, měla by vám tedy naprosto nekompromisně držet v uších.

Hodinky Galaxy Vatch oproti tomu kombinují modernizovaný analogický vzhled s nejmodernější technologií chytrých hodinek. Dočkáme se digitálního zvuku tikání, který replikuje tradiční analogické modely, ale i uživatelsky komfortními technologií. Hodinky by se tak mohly stát významným konkurentem například pro hodinky od Apple.

Galaxy Earbuds od Samsungu
Foto: Samsung

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO