Rytmus na Instagramu útočil na fanynku. Je to podle vás správné?


Rappeři nejsou žádná vořezávátka, to je jasné. K tomuto stylu patří drsní chlápci, zlaté řetězy, sexy kočky, sprostá slova… Nic nového. Je ale někde hranice? Existuje pomyslná čára, za kterou by se nemělo jít? Nikdo ji nestanovil, každý ji má asi trochu v sobě. Tím pádem je ale pro každého jiná a jinde.

V současné době asi těžko najdete někoho, kdo by si dokázal představit život bez sociálních sítí. I nás hodně baví. V poslední době hlavně Instagram. Žádné zbytečné řeči a jen (většinou) hezké fotky. Můžete scrollovat do aleluja a je to zábava.

Není to jen pozitivní

Na sociálních sítích ale není jen sranda, duha a jednorožci. Jak jistě víte, díky částečné anonymitě si tam lidi dovolí víc, než kdyby vám to měli říct do očí. Určitě jste se s tím už setkali i vy sami.

Nedávno jsme na Instagramu narazili na diskuzi pod fotkou rappera Rytmuse a zarazili jsme se. Mezi ním a fanynkou tam proběhla tahle diskuze:

Rytmus
Foto: Instagram.com

Co myslíte vy?

A my se ptáme – je nutné takhle vyjíždět na cizí lidi? Jasně, ta paní si trochu začala, ale neměl to spíš Rytmus vzít s lehkostí sobě vlastní a ten komentář přejít?

Nebo myslíte, že i celebrity mají právo se ohradit a nenechat si všechno líbit jen proto, že jsou slavní? Dejte nám vědět na Facebooku do komentářů!


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě