Rytmus má vzkaz pro všechny syny z povolání


Od desky Fenomen uplynulo už téměř dlouhých 5 let. Piešťanský seladon Rytmus však nyní konečně spouští předprodej svého dalšího alba, které, jak už asi jistě dobře víte, nese název Krstný Otec. Už podle produkcí, jež najdete v tracklistu víme, že se bude jednat o opravdu zvučný projekt. Co je však asi tím největším překvapením, je featuring v tracku Je nám úplne jedno. Kromě slovenského Separa se v této záležitosti totiž objeví i James Cole. Ten měl kdysi s Rytmusem poměrně vážný spor, který je tedy nejspíš definitivně zažehnán.

Dalším překvapením je počet skladeb, kterých na desce najdeme celkem 24. Nemusíte se tedy bát, že by výše zmíněná jména byla jediná, která na placce najdeme. Mimo již zmíněnou dvojici se na Krstném Otci předvedou například i Ego, Ektor, Sergei Barracuda či DMS. Prostor dostal i P.A.T., do kterého Paťo vkladá vysoké naděje.

 • Tracklist:
 1. Ja sa bavím
 2. Pozor
 3. Povolanie syn
 4. Motivujem mladých ľudí
 5. Odpusť
 6. Tlak feat. DMS, Ego
 7. Gádže nemíňajú lóve
 8. Skutočne kvalitný feat. Čistychov
 9. Hladám odpoveď feat. Laris Diam
 10. Je nám úplne jedno feat. Separ, James Cole
 11. Nevinné feat. Ego
 12. Kktko
 13. Obrazy feat. Laris Diam
 14. Cem šecko a teraz feat. Ektor
 15. Neporovnávaj užívaj feat. Laris Diam
 16. Kandino Patkani feat. Sergei Barracuda
 17. Zatváram… feat. Indy, Frenky
 18. V mojich predstavách feat. Dara Rolins
 19. Nepatrim nikomu
 20. Keď sa budú pýtať feat. Kali
 21. Chalan vs Muž feat. Anita Soul
 22. Krsný Otec
 23. Stokára nemóžeš dojebať feat. P.A.T.
 24. Ďakujem feat. Majk Spirit, Elpe

rytmus-cover-web

Při příležitost spuštění předprodeje své sólové desky, se Rytmus rozhodl dát ven další ochutnávku v podobě singlu s názvem Povolanie Syn. Už podle názvu je jasné, komu se zde Paťo věnuje, a jak už jsme zvyklí, servítky si rozhodně nebere. Produkci pak obstaral Maiky Beatz, kterého ve spojení se špičkou slovenské rapové scény vidíme velice často. Dejte nám vědět v komentářích, jak se na tuto velmi očekávanou desku těšíte.

foto: shop.rukahore.sk


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí