Jak vypadá nejnovější trailer Rogue One a co nám napověděl?


Další trailer, k do kin blížícímu se prvnímu dílu ze ságy Star Wars Story, Rogue One je na světě. Snímek, který dostal na starosti režisér Gareth Edwards se objeví v našich kinech už 16. prosince. Na co všechno se můžeme těšit?

Předchozí upoutávky nás navnadily na příběh hlavní postavy, kterou ztvární herečka Felicity Jones. Jejím úkolem bude, jak už jsme několikrát avizovali v předchozích článcích, získat za pomoci svých blízkých, plány Hvězdy smrti, které pomůžou k následnému zničení zbraně. Trailer číslo tři, který nese podtitul Trust, se opět zaměřil i na několik vedlejších postav. Co se právě těchto, na první pohled prvotřídních bojovníků týče, více o jejich příbězích a možné návaznosti na hlavní dějovou linii, se dozvíme až za nějakou dobu. Čekání si zatím zkraťte videem níže, kde již tradičně není nouze o skvělou hudbu, souboje X-Wingů a mnoho dalšího.

foto: youtube.com


IG @honzisko_n
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě