Rihanna konečně vydala své dlouho očekávané album Anti


Popová diva Rihanna pocházející z Barbadosu má poslední dobou napilno. Krom své hudební kariéry nyní laškuje i s módou a spolupracuje se značkou Puma. V první řadě je ale hudebnicí, což možná poslední dobou trošku opomíjela. Na její album se totiž čeká už od podzimu a dočkali jsme se hned několika odkladů z různých důvodů.

Předevčírem se ale na internet dostala novinka Work s hostovačkou od Drakea. V noci se pak konečně objevilo i celé album Anti, které se Riri rozhodla vypustit skrze Tidal. Obsahuje hned třináct stop a mezi hosty se nachází pouze zmíněný Drake a zpěvačka SZA.

Desce samozřejmě předcházelo obří promo doplněné o světovou tour, která se rozběhne hned v únoru a započne v USA. Pokračovat bude v Evropě, a na svých cestách zavítá zpěvačka 26. července také do pražského Edenu, kde jí doprovodí dvojice The Weeknd a Big Sean. O trhák je tak předem postaráno a vstupenky velmi rychle mizí. Pokud ho ještě nemáte, doporučujeme rychlou nápravu zde.

Link ke koupi digitální verze alba najdete ZDE

rihanna-anti


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí