Rido zakládá vlastní label: Chci dělat barevnější hudbu


Rido

Další noc Rhythm of Life je tady. Po několikaměsíční pauze se ve čtvrtek 12. září v pražském klubu Cross rozduní drum and bass v diktátu nejen hlavní hvězdy večera – britského producenta a skvělého DJ Rockwella. Buďte u představení nového labelu Rido Music a podpořte vznik výjimečného multimediálního projektu ERUTUF producenta Rida.

Cesta za tvůrčí svobodou

Špička českého dnb a producent Rido si splnil sen. Založil si svůj vlastní label! „Chci dělat barevnější hudbu, což se ne vždy potkává s představami vydavatelství. Chci vydávat věci, které budou pořád kvalitní, ale nebudou podléhat žádným kritériím,“ říká Rido. Label se bude primárně zaměřovat na jeho vlastní produkci a projekty, na kterých bude spolupracovat s dalšími interprety.

Jako první věc pod labelem Rido Music vznikne unikátní multimediální projekt ERUTUF, ve kterém půjde o propojení hudby s realistickým 3D příběhem. „Mou dlouholetou láskou byl vždycky film, hlavně sci-fi, a hudba, a tak jsem léta přemýšlel, jak by se daly propojit. Nakonec myšlenka uzrála natolik, že jsme se rozhodli si vytvořit takový projekt sami. Navíc jsme rádi, že se partnerem projektu stal Red Bull, protože nám dodává fantastickou energii,” pokračuje Rido. Premiéra ERUTUF proběhne 24. ledna 2020 v divadle Archa.

Benefice, která má smysl

Čtvrteční akce bude mít benefiční charakter. Veškeré vybrané vstupné půjde na realizaci projektu ERUTUF. Vstupenka bude v prodeji za symbolických 150 korun, ale je zcela na vás, kolik a zda přihodíte něco navíc.

Od 21 hodin do 6 hodin ráno se o vaši zábavu v klubu Cross kromě Rockwella postarají ještě Rido, Counterstrike, Hybris, 2k a Thez. Doplní tak řadu významných hostů, kteří naplnili lineup Rhythm of Life v minulých letech, mezi něž patří Leeroy Thornhill, bývalý tanečník The Prodigy, ikona světového dnb DJ Grooverider, britská legenda DJ Die, DJ Optiv nebo DJ SL2. Přijďte prožít výjimečný večer s tím nejlepším, co současný drum and bass nabízí, a podpořte vznik netradičního multimediálního projektu.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí