Rick Owens má vlastní burger s drátem

Rick Owens

Uznávaný módní návrhář Rick Owens je znám pro nestandardní výtvory a performance. Ať už to je stolek, který má místo nohy jeho figurínu, velmi znepokojující hudební video či přehlídka, kde mají modelové vystřihnutý čtverec na rozkroku.

Očividně v experimentování nehodlá přestat. Nedávno bylo totiž oznámeno, že společně s prodejcem luxusního zboží Barneys vytvoří vlastní burger. Bude se prodávat v restauraci Freds, která spadá pod Barneys a nachází se přímo v jejich pobočkách.

Rickův podpis

Z jediného zatím dostupného obrázku se nedá moc dobře určit složení, vidíme maso, rozpuštěný sýr a nějaký druh majonézy či vajíčka. Servírování je podáno ale velmi stylově, Rickův podpis najdeme na ubrousku a na horní housce. Hranolky i burger jsou zabaleny do provázku, jehož uzel imituje drát.

Jak to asi chutná, co? A měl by návrhář pokračovat v podobných projektech?

Raise the flag//Life is Porno//Ultravagant
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě