Řezník zve na svůj film Párty Hárd


Řezník

Marty Pohl alias Řezník vypouští trailer ke svému novému filmu Párty Hárd. Po snímcích Život Není Krásný, Jehovova Pomsta a Máma Má Raka přichází s černou teenage komedií o třech středoškolácích a jejich touze zapůsobit na spolužačky.

“Tentokrát už jsem měl k ruce profi štáb, takže výsledek vypadá jako normální film, který můžete vidět v kinech. Zároveň je to ale kompletně nezávislý a svobodný snímek, který nemusel podlehnout žádný cenzuře a je přesně podle mých představ. Výsledek stojí za to, myslím, že všichni budou překvapení!” komentuje své dílo Pohl.

Boží soundtrack

Téměř celé natáčení probíhalo v severočeském Rumburku a ve filmu se tentokrát kromě neherců objeví i známější tváře – Adam Ernest, Karolína Šafránková nebo Mirek Čáslavka, který hrál ve filmu Mandragora. Za kamerou stál Marek Brožek, zvuk má na svědomí Dominik Dolejší a střih obstaral Šimon Hájek. Speciální efekty a makeup připravoval Jakub Zombí Gründler.

Na soundtrack Řezník přizval kolegy z branže. Objeví se tu například J.A.R., psychobilly šílenci Rocket Dogz, Pilot Season, Criminal Colection, Edgar Schwarz ze Schwarzprior či Forbidden Society a projekt 3rdknd. Ze zahraničních hostů jsou zde ruští 2rbina 2rista, punk rocková kapela The Stifled z Baltimoru, kanadský rap Reel Wolf, nebo New Yorské trap uskupení Freewill, které vystoupí na letošním Hip Hop Kempu.

Řezník

Film Párty Hárd má 62 minut a bude mít premiéru koncem září. Chceme to promítat, kde to jen půjde. Objedeme s tím celou Českou republiku a klidně i Slovensko. Sledujte náš web Znk.cz či facebookovou stránku Párty Hárd, budeme tam postupně přidávat data a místa projekcí. Rozhodně si to nenechte ujít!” zve na promítání Řezník.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě