Řezník oznámil veškeré informace o nové desce, ze které rovnou servíruje první videoklip

Není tomu ani rok, co kontroverzní skupina Sodoma Gomora vydala jejich čtvrtou studiovou desku Multikill, na které se objevila například i kapela Dope DOD. Nyní však nastal čas, aby samotný Řezník naskočil na svou sólovou dráhu a opět předvedl všem ostatním rapperům na scéně, jak má takový horrorcore vypadat.

Řezník totiž při včerejším večeru oznámil další studiové album s názvem STRANGULAČNÍ RÝHA, na kterém pracoval poslední dva roky. Podle všeho prý v posledním půl roce neposlouchal nic jiného a stále ho deska baví, což značí, že se na datum 31. 10. máme opravdu těšit.

Deska bude obsahovat celkem 15 nových pokladů ze světa zla a lidské nenávisti. Mezi hosty se objeví newyorský rapper Necro, Lex The Hex Master, DeSade, Haades a Byzo. O většinu produkcí se postarala jména jako Mortem, Schyzo a Podojkrávu. Celý tracklist společně s coverem a nejnovějším “pohádkovým” videoklipem k záležitosti Zoubková Víla najdete níže.

 • Tracklist

 1. Bílá Nula
 2. Strangulační Rýha
 3. Přinucena Mrdat (feat. Necro)
 4. Otroci Konspirací
 5. Zoubková Víla
 6. Tak proč bych měl řešit tenhle shit?
 7. Čaroděj ze země Koz
 8. GTA (feat. DeSade, Haades, Byzo)
 9. Každej Komouš
 10. Tekverk
 11. Potřebujem Další Válku
 12. Dark Matter (feat. Lex The Hex Master)
 13. Koloběh
 14. Nemluv na mě
 15. Dětský Rakve

foto: Řezník, youtube.com

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě